اپل ساخت آیفون 8 را در فلسطین شروع کرده است !

طبق گزارش های منتشر شده توسط بیزنس اینسایدر ( Business Insider ) آیفون بعدی قرار است در کشور فلسطین و با یک طراحی جدید ساخته شود .

طبق گزارش های منتشر شده توسط بیزنس اینسایدر ( Business Insider ) آیفون بعدی قرار است در کشور فلسطین و با یک طراحی جدید ساخته شود .

بسیاری از طرفداران هنوز در تلاش هستند که 7 را خریداری کنند با وجود این خبرهای جدید از این امر حکایت می کنند که کوپرتینو پروسه ساخت نسل بعدی این گوشی هوشمند را نیز آغاز کرده است .  طبق اطلاعات منتشر شده توسط یکی از کارمندان ، این سازنده فرآیند ساخت سخت افزارهای این گوشی هوشمند را که قرار است سال آینده وارد بازار شود ، در یک کارخانه در فلسطین آغاز کرده است . این شخص به خبرگزاری بیزنس اینسایدر گفته که جدید از یک سبک طراحی متفاوت و دوربینی ارتقاء یافته بهره می برد . در گذشته نیز منابع خبری اعلام کرده بودند که می خواهد 8 را با یک بدنه سرامیکی و یک نمایشگر لبه به لبه وارد بازار کند .  این کارمند فلسطینی علاوه بر این تایید کرده است که می خواهد در سال 2017 سنت نام گذاری های خود را نیز تغییر دهد . طبق اطلاعات اعلام شده توسط این شخص بعدی قرار است با نام 7S وارد بازار شود که حرف S بر بهینه سازی نرم افزاری این گوشی هوشمند دلالت می کند . آیفون در سال 2017 ده ساله می شود و به همین دلیل انتظار می رود که همه محدودیت های ساخت خود را در تولید این گوشی هوشمند کنار بگذارد . منابع خبری گفته اند که این احتمال وجود دارد که اپل جدیدش را با نام های متفاوتی نظیر ایکس ( iPhone X ) و یا انیورسری (iPhone Anniversary ) نیز وارد بازار کند .  اپل هنوز این مطالب را تایید نکرده است .

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
خراسان رضوی - مشهد - ابتدای بلوار پیروزی - جنب میدان شهید کاوه (جام عسل) - دانشکده فنی و مهندسی مشهد (شهید محمد منتظری) - مرکز تحقیقات کارآفرین (تک) - شرکت تدبیرگران کارآفن صنعت (تک)
 

با ما در تماس باشید