افزایش سهم علم و فناوری در کسب و کار دانش بنیان

افزایش سهم علم و فناوری در کسب و کار دانش بنیان

مدیر کل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از افزایش سهم علم و فناوری در کسب و کار دانش بنیان در سال جاری خبر داد.

 

 

اسماعیل قادری فر مدیر کل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، گفت: در سال جدید بحث ترویج فرهنگ دانش بنیان به سمت اقتصاد دانش بنیان پر رنگ می‌شود و قطعا گام‌های موثری در این زمینه بر داشته خواهد شد.

وی ادامه داد: برنامه داریم سهم علم و فناوری را در کسب و کار دانش بنیان بالا ببریم، از این رو یکی از برنامه‌هایی که در سال گذشته به دنبال آن بودیم تغییر انگاره ها برای استفاده از خدمات دانش بنیان بود که در سال جدید این مسئله به جدیت پیگیری می‌شود و به دنبال آن هستیم.

قادری فر بیان کرد: با برنامه‌هایی که پیش بینی کرده‌ایم قطعا به مقاوم سازی اقتصاد دانش بنیان و کسب و کار دانش بنیان خواهیم رسید زیرا حتما باید در حوزه خدمات و محصولات دانش بنیان یک تغییر انگاره داشته باشیم.

مدیر کل دفتر تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تصریح کرد: بنابراین یکی از مهمترین سر لوحه‌هایی که در سال جدید نسبت به سال گذشته در حال پیگیری آن هستیم، تغییر رویکردهای خدمات و محصولات دانش بنیان است که امیدواریم در سال جاری به نتایج مطلوبی در این زمینه برسیم.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

 آدرس:
خراسان رضوی - مشهد - ابتدای بلوار پیروزی - جنب میدان شهید کاوه (جام عسل) - دانشکده فنی و مهندسی مشهد (شهید محمد منتظری) - مرکز تحقیقات کارآفرین (تک) - شرکت تدبیرگران کارآفن صنعت (تک)

با ما در تماس باشید